Organigram

Organigram 19/20

 

 RAVNATELJ

 Carolina Visentin

 RAVNATELJEVA SODELAVKA

 Daniela Guglielmi

 

 

 UPRAVNO PODROČJE

 

 UPRAVNI VODJA

 Graziella Metlika

 TAJNICA

 Barbara Bachi

 TAJNICA

 Susanna Ciocchi

 TAJNICA

 Irene Ferro Casagrande

 

 

 VZGOJNO PODROČJE

 

 Koordinatorji in upravitelji šol

 

 SREDNJA ŠOLA - KATINARA

 Daniela Guglielmi

 OSNOVNA ŠOLA “ŽUPANČIČ”

 Daniela Tul

 OSNOVNA ŠOLA “FINŽGAR”

 Valentina Destri

 OSNOVNA ŠOLA “MILČINSKI”

 Miriam Maver

 OTROŠKI VRTEC - BARKOVLJE

 Magda Pertot, Cinzia Monticolo

 OTROŠKI VRTEC - LONJER

 Rossana Mazzaroli

 

 

 Razredniki

 

 1. RAZRED SREDNJA ŠOLA SV. IVAN

 Lara Masten

 2. RAZRED SREDNJA ŠOLA SV. IVAN

 Giuliana Sosič

 3. RAZRED SREDNJA ŠOLA SV. IVAN

 Fanika Starec

 1. RAZRED SREDNJA ŠOLA KATINARA

 Silvana Glavič, Sanja Širec

 2. RAZRED SREDNJA ŠOLA KATINARA

 Kristina Kovačič

3. RAZRED SREDNJA ŠOLA KATINARA

 Sanja Širec

 

 

 Ciljne funkcije

 

 KOORDINACIJA DEJAVNOSTI NA OSNOVNI  ŠOLI

 Daniela Tul

 

 Valentina Destri

 

 Miriam Maver

 GLASBENE DEJAVNOSTI

 Silvia Di Marino

 KNJIŽEVNE, GLEDALIŠKE idr. DEJAVNOSTI na osnovni šoli

 Erika Kraljič

 KNJIŽEVNE, GLEDALIŠKE idr. DEJAVNOSTI na srednji šoli

 Sanja Širec

 ŠOLSKO IN POKLICNO USMERJANJE

 Elizabeta Kraljič

 

 

 Referenti za zavodske dejavnosti

 

 IZDELAVA URNIKA NA OSNOVNI ŠOLI

 Tatjana Cibic

 

 Martina Lozei

 

 Neva Doles

 SODELOVANJE MED OSNOVNO ŠOLO IN VRTCEM

 Tatjana Cibic 

 

 Martina Lozei

 

 Anja Colja

 SODELOVANJE MED OSNOVNO IN SREDNJO ŠOLO

 Annamaria Taučar

 

 Miriam Maver

 

 Tatjana Pertot

 MATEMATIČNO TEKMOVANJE na osnovni šoli

 Neva Doles

 MATEMATIČNO TEKMOVANJE na srednji šoli

 Lara Masten

 SPECIFIČNE UČNE TEŽAVE (SUT)

 Valentina Destri, Sanja Širec

 UREJANJE ŠOLSKE KNJIŽNICE

 Kristina Kovačič

 

 Lara Černic

 ŠOLSKI ČASOPIS

 Fanika Starec, Lara Černic, Giuliana Sosič

 REFERENT ZA VZGOJO K LEGALNOSTI

 Irena Pahor

 

 

 KOMISIJE

 

 Volilna komisija

 

 UČNO OSEBJE

 Daniela Guglielmi

 

 Tatjana Pertot

 NEUČNO OSEBJE

 Susanna Ciocchi

 STARŠI

 Cristina Bezenšek

 

 Barbara Superina

 Komisija za jamstvo učenčevih pravic

 

 UČNO OSEBJE

 Luisa Gregori

 

 Kristina Kovačič

 Ocenjevalna komisija

 

 RAVNATELJICA

 Carolina Visentin

 UČNO OSEBJE

 Sanja Širec

 Miriam Maver

 Silvana Glavič

 STARŠI

 Marija Mamolo

 Nada Rojc

 ZUNANJI ČLAN

 Marijan Kravos

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter